Logo HR tech společnosti Talentem

O nás

Propojujeme technologie a know-how našich konzultantů, abychom Vám mohli přinést inovativní řešení v oblasti náboru.

Kdo jsme

Inovátoři v náborovém procesu

K získání nových kandidátů využíváme moderní technologie a umělou inteligenci. Jejich využití kombinujeme s odborným know-how našich zkušených recruiterů. Svým klientům tak poskytujeme inovativní řešení při hledání nových talentů, kteří perfektně zapadnou do týmu.
Content Drives Engagement

Engaging content captivates audiences, fostering connections, and promoting brand loyalty.

Elevated Reputation

High-quality content enhances credibility, trust, and authority within your industry and beyond.

arrow_1.png
Úspěchy našeho týmu

Na co jsme pyšní

  • Máme skvělou retenci, až 75% klientů se k nám opakovaně vrací.
  • V roce 2023 naši recruiteři pomohlí více než 900 kandidátům najít vysněnou práci.
  • Máme za sebou vývoj naši vlastní náborové technologie a procesů, kterými pomáháme naplnit potřeby klientů.

Naše vize

Chceme HR posunout o krok blíže k budoucnosti. Proto do svých procesů zapojujeme umělou inteligenci, neustále se učíme a inovujeme. Díky tomu se postupně přibližujeme k našemu cíli stát se globálním leaderem v inovativním náboru nových talentů.

Naše mise

Naše technologie a zkušenosti využijeme k tomu, abychom započali revoluci v HR. Ale závazky máme také ke svým klientům. Proto se snažíme s nimi vytvářet dlouhotrvající a výjimečná partnerství založené na kvalitě a důvěře.
NAŠE PRÁCE

Podobnou situaci už jsme
řešili...

Klientovi se dlouhodobě nedařilo obsadit náročnou pozici hutníka, vyžadující fyzickou zdatnost a práci ve vysokých teplotách s lokalitou ve Středočeském kraji. Tradiční metody náboru nezabraly, proto se rozhodli zvolit službu Social Tech. 

Během 3 týdenní kampaně řešené na míru získal klient více než 15 zájemců o pozici, ze kterých si po výběrovém řízení vybral 2 nové zaměstnance.

arrow_1.png
Naše jedinečnost

V čem se lišíme od ostatních agentur?

K náboru používáme AI nástroje

Pro rychlejší nábor spolupracuje každý náš recruiter s umělou inteligencí. Na novinky v AI se pravidelně školíme a vzděláváme.

Za svoji prací si stojíme

Nejsme jedni z těch, kteří jen přeposílají životopisy. K Vám se tak dostanou pouze ověření kandidáti splňující vaše požadavky, kteří mají o práci opravdu skutečný zájem.

Zakládáme si na partnerství

Spolupráce, které budujeme s našimi klienty jsou dlouhotrvající a pevná. Za svou kvalitně odvedenou prací si opravdu stojíme. Můžete si být jisti, že během naší spolupráce se vždy budete mít na koho obrátit.

Přizpůsobíme se Vašim potřebám

Rychle reagujeme na změny a potřeby klientů, žádné zdlouhavé procesy u nás nečekejte.

Success story

Úkol zněl jasně: nabrat obchodní zástupce po celé ČR a sestavit nový back office tým. Na RPO projektu strávily naše 2 konzultantky celkem 4 týdny (20 dnů/ 160 hodin) a v rámci náboru využili naši vyvíjenou technologii.

kandidátů jsme kontaktovali
0 +
kandidátů prošlo prvním prescreeningem
1
úspěšnost pohovorů
0 %
finálních kol výběrového řízení
0

Další možnosti spolupráce

Mzdový průzkum

Rádi pro vás sestavíme mzdový průzkum trhu, který vám pomůže získat kompletní přehled o tom, jak si na tom stojíte v porovnání s konkurencí.

RPO (Recruitment Process Outsourcing)

Nemáte čas řešit nábory a pohovory? Nechte to na nás. Staneme se vašimi strategickými partnery a se vším Vám pomůžeme. Můžete se spolehnout na naše odborné znalosti a technologie, díky kterým vyhledáme, vybereme a ohodnotíme zájemce o práci ve vaší firmě. Na Vás tak už zbydou jen nástupní formality.

HR Konzultace

Chtěli byste zlepšit svůj interní náborový proces? Nabízíme vám své několikaleté zkušenosti. Podíváme se spolu s vámi, jak si na tom stojíte a společně napravíme nedokonalosti. Projdeme i Vaše HR procesy – do detailu. Zaměříme se na vše – od organizačních struktur, plánu růstu, systému odměňování, až po HR audity.

Přejít nahoru

Zajímá Vás více informací?